Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Завдяки цьому завданню математика, яка раніше здавалась нудною, стане цікавою і захоплюючою. Учень бачить перед собою яскравий малюнок, на якому зображено дві сови, що сидять на землі. Але їхнє місце знаходиться на деревах. Проте кожну сову, яка зображена у яскравих кольорах, треба відправити не на випадкове деревце, а на те, яке їй підходить. Дитина має допомогти пташкам повернутись на дерева. Для цього використовуються знання математики, які учень здобув раніше. На кожній сові є своє число, а на кронах дерев – математичні приклади. В залежності від етапу це може бути як приклад з дією віднімання, так і приклад з додаванням. Учень обчислює ці приклади, знаходячи правильні рішення. Після цього залишається перемістити пташенят у відповідності між числами на них і прикладами на деревах. Коли дитина це зробить, то перейде на наступний етап вправи, де треба буде виконати аналогічну дію, але приклади вже будуть інші. Дуже важливим є те, що використання знань з математики є для дитини у ході рішення цього завдання чимось вторинним. Головним стає взаємодія з персонажами. Таким чином учень навчається використовувати свої вміння легко і з задоволенням.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.4
Гра "Сови і дерева"
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися