Попри те, що більшість вправ, які акцентують свою увагу саме на ігровому аспекті, зображують казкових персонажів та розумних звірят, це не єдина тема, яка цікава дітям. Ця вправу присвячено польотам у космос. На екрані дитина бачить перед собою фон космічного простору. У зоряній безодні літає ракета, яка може мати кілька пунктів призначення, кілька планет, щоб туди прилетіти. Визначити, куди саме полетить ракета допоможуть дитині її знання з математики. На ракеті дитина бачить число, а на кожному з небесних тіл – приклад. В залежності від етапу вправи це може бути вираз, який містить дію віднімання чи додавання, тож протягом виконання всього завдання дитина повторює всі типи математичних дій. Щоб направити ракету куди слід, дитина вирішує приклади, знаходячи суму або різницю. Таким чином учень дізнається, якій з планет відповідає число, що нанесене на ракету. Вибравши цю планету, дитина проходить далі, на наступний етап, де у політ відправиться новий космічний корабель. Там теж треба виконати аналогічну дію, але планети, їх розташування на екрані, як і числаі приклади, вже інші.
Учень/учениця: додає і віднімає числа у межах 100; замінює суму розрядних доданків двоцифровим числом; віднімає від двоцифрового числа його десятки або його одиниці.
Учень/учениця: записує і читає числові вирази, що містять дію додавання або віднімання; обчислює значення числового виразу, що містить одну-дві дії; порівнює число та числовий вираз; порівнює два числових вирази.
Учень/учениця: розуміє віднімання як знаходження невідомого доданка. Наприклад, щоб виконати віднімання 10 - 8, потрібно знайти число, яке при додаванні до 8 дорівніє 10.