Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Попри те, що більшість вправ, які акцентують свою увагу саме на ігровому аспекті, зображують казкових персонажів та розумних звірят, це не єдина тема, яка цікава дітям. Ця вправу присвячено польотам у космос. На екрані дитина бачить перед собою фон космічного простору. У зоряній безодні літає ракета, яка може мати кілька пунктів призначення, кілька планет, щоб туди прилетіти. Визначити, куди саме полетить ракета допоможуть дитині її знання з математики. На ракеті дитина бачить число, а на кожному з небесних тіл – приклад. В залежності від етапу вправи це може бути вираз, який містить дію віднімання чи додавання, тож протягом виконання всього завдання дитина повторює всі типи математичних дій. Щоб направити ракету куди слід, дитина вирішує приклади, знаходячи суму або різницю. Таким чином учень дізнається, якій з планет відповідає число, що нанесене на ракету. Вибравши цю планету, дитина проходить далі, на наступний етап, де у політ відправиться новий космічний корабель. Там теж треба виконати аналогічну дію, але планети, їх розташування на екрані, як і числаі приклади, вже інші.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Є.9
Гра "В космосі"
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися