Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вправи, які присвячені розвитку вміння орієнтуватись у просторі, є дуже важливими для дитини. Хоча у школі цьому приділяється мало уваги, саме такі знання бувають дійсно корисні у повсякденному використанні. Зокрема завдяки даній вправі дитина вчиться визначати місцезнаходження предметів. На екрані дитина бачить багатоскладовий повноцінний малюнок, що містить велику кількість різноманітних елементів. Наприклад, може зображуватися галявина з невеликим озером. Над нею літає птах, у воді плаває риба, на березі рибалка намагається ту рибку впіймати. До малюнка додається завдання, у якому вказано, яку саме істоту треба вказати: ту що на берези, в небі або ж у воді. Дитина аналізує картинку, визначається з місцем знаходження кожної істоти і робить свій вибір. Коли дитина обирає, яка з істот зображена на вказаному у завданні місці, то проходить далі, на наступний рівень вправи, де бачить перед собою вже інший малюнок, нових тваринок та інше завдання. Навіть якщо дитина щось наплутає, то все рівно пройде до наступного етапу вправи. Важливо, що яскраве оформлення, якісне зображення та деталізація персонажів є цікавими дитині.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.6
Місцезнаходження
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися