Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Після того, як дитина навчиться відрізняти обʼємні фігури від двовимірних, наступний крок на шляху до освоєння цієї теми – вивчення назв цих фігур. На екрані дитина бачить казкового персонажа, який презентує їй ту чи іншу геометричну фігуру, завжди обʼємну. Дитина аналізує зображення і співвідносить його з тими назвами, про які вже знає. Під малюнком міститься кілька варіантів. Здебільшого всі вони, окрім правильного, називають вже відомі дитині двовимірні фігури. Тож вибір досить легкий, навіть якщо справжню назву обʼємної фігури дитина не знає, треба просто вказати на єдину незнайому назву, яка точно не належить фігурі двовимірній. Коли учень обирає той варіант, який вважає правильним, то переходить на наступний етап вправи, де бачить перед собою вже інші варіанти і, звісно, нову фігуру. А наявність казкового персонажа є елементом сюжету, який дозволяє відчути себе гравцем, учасником взаємодії зі справжнім героєм казки. Це підсилює і цікавість до вправи, і допомагає краще запамʼятати нові назви. І навіть якщо учень помилиться з відповіддю, він все одно перейде на наступний етап завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
П.2
Назви об'ємних фігур
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися