Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Робота з обʼємними фігурами вважається в геометрії досить складною темою. Попри це саме з тривимірними обʼєктами дитина зустрічається кожного дня. Фактично, людина живе у тривимірному світі, де четвертим умовним виміром є час. А двовимірні обʼєкти зазвичай залишаються тільки на сторінках і екранах. Тож для кращого розуміння обʼємних геометричних фігур дитині буде корисно навчитись знаходити їх у звичних буденних предметах. Саме цьому і присвячено дану вправу. На екрані перед собою дитина бачить тривимірну фігуру. А під нею є кілька повсякденних речей, наприклад, іграшки, посуд, телевізор тощо. Серед цих предметів дитина має знайти той, що за формою подібний до геометричної фігури. Коли учень це робить, то переходить на наступний етап вправи, де змінюється як фігура-зразок, так і варіанти відповіді. Оскільки всі ілюстрації виконані у цікавому стилі, є приємними та яскравими, а різноманіття фігур дозволяє підбирати на кожному рівні зовсім різні варіанти, дитині буде дуже цікаво проходити цю вправу, яка  розвиватиме просторове і математичне мислення учня.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
П.5
Об'ємні фігури в житті
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися