Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Щоб виміряти довжину, висоту чи ширину обʼєкта, можна використати декілька методів. Коли йде мова про вимірювання довжини, то перший і найпростіший спосіб – це порівняти предмет з іншим, визначивши, який з них довший, а який – коротший. Але цьому способу бракує універсальності. Тому і використовують міри довжини. Довжина вимірюється у сантиметрах, метрах, кілометрах. Ці одиниці мають певні правила співвідношення, але користуватись ними однаково легко. У ході виконання цієї вправи дитина вчитиметься вимірювати довжину предметів у сантиметрах. Для цього на екрані зображено звичайну лінійку з сантиметровими позначками. Над нею є малюнок витягнутого у довжину обʼєкта, наприклад, собачки такси. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у визначенні довжини цієї такси. Для цього її слід перемістити на початок лінійки і подивитись, куди вона дістане. Важливе правило полягає у тому, щоб починати вимір довжини не з одиниці, а з нуля. Коли учень введе число, що передаватиме довжину обʼєкта у сантиметрах, то перейде на наступний етап, де потрібно буде виміряти вже інший предмет.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.4
Одиниці вимірювання довжини
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися