Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Зазвичай дитина бачить наступний формат вправи, що присвячена темі порівняння: є два числа чи два математичні вирази, а між ними є порожнє поле, куди треба ввести правильний знак. Але у ході виконання цієї вправи дитина має зробити зворотну дію. На екрані є математичний знак, а по обидві боки від нього – два порожніх поля. Дитина бачить під виразом два числа. Їх треба розташувати у цих полях так, щоб утворилась правильна математична рівність. Коли дитина це робить, то переходить далі, на наступний етап вправи. Навіть у випадку помилки учень продовжує виконання завдання, просто правильна відповідь зʼявляється перед учнем на екрані. Таким чином дитина може вчитись на своїх помилках, перетворюючи їх з поразки на досвід. На наступному етапі теж будуть ті ж умови виконання вправи, а от числа вже будуть нові, так само, як і знак, на який слід орієнтуватись при переміщенні цифр.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.7
Переміщуємо числа і складаємо нерівність
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися