Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У ході виконання цієї вправи дитина буде закріплювати вміння порівнювати числа. На екрані учень бачить перед собою два звичайних двоцифрових числа, що мають приємне стилістичне оформлення: округлі лінії цифр, яскраві, але не сліпучі кольори. Між цими числами є порожнє поле, куди треба перенести потрібний знак. Це може бути «більше», «менше» або ж знак рівності, у випадку, якщо ці числа однакові. Учень має перемістити правильний знак у порожнє поле, після чого зʼявиться нова пара чисел, і вправа продовжиться. Але дитині слід бути уважною, адже час від часу траплятимуться числа схожі, але зовсім різні. Наприклад «25» і «52» містять у своєму складі однакові цифри, але друге з них набагато більше від першого. Таким чином ця вправа тренує вміння дитини зосереджуватись та правильно аналізувати значення чисел. Це стане у нагоді під час виконання подібних вправ вже у школі.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.5
Переміщуємо потрібний знак
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися