Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Якою б простою не здавалася б дія додавання, але й вона має низку своїх правил та законів. Головний з них такий: при перестановці доданків сума не змінюється. У ході виконання цього завдання дитина має пересвідчитись у справедливості цього закону. На екрані перед учнем міститься приклад, що має кілька елементів. Завдання двоетапне: спочатку дитина має знайти результат дії, тобто суму. Після цього учень використовує це число як критерій відбору. Справа в тому, що під головним прикладом міститься кілька інших. Всі вони мають таке ж число доданків, що і головний, який зверху. Другий етап завдання полягає у тому,щоб серед них знайти такий приклад, для якого сума верхньої рівності теж підходить. Спочатку дитина буде виконувати дію додавання для кожного прикладу і знаходити потрібний результат повільно. Але згодом учень зрозуміє, що робити зайвих обчислювань не слід. Варто просто знайти приклад, який має такі самі доданки, але у іншому порядку. Тоді дитина почне вирішувати завдання дуже швидко. І разом з цим учень засвоїть переставний закон додавання. Коли ж дитина це робить, то переходить на наступний етап, де, власне, і бачить новий приклад та інші варіанти.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.5
Переставний закон додавання
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися