Перевірка прикладів – одне з улюблених завдань будь-якого першокласника. Особливість цієї вправи у тому, що процес перевірки найчастіше асоціюється з обовʼязками вчителя, у ролі якого дитина мріє себе відчути. Ця вправа стає особливо цікавою завдяки ігровому елементу, який досягається за рахунок наявності додаткових персонажів. На екрані дитина бачить кілька прикладів, які є вже вирішеними. Кожен з цих прикладів – результат старання того чи іншого персонажа, що знаходиться поруч. Отже учень має заново вирішити всі ці приклади і визначити, який з персонажів вирішив свою рівність правильно. Коли дитина робить це, то натискає на того казкового героя, який правильно виконав завдання. Після цього дитина переходить на наступний рівень вправи, де бачить перед собою вже нових трьох героїв і три нових приклади. Таким чином на кожному етапі дитина має виконати одразу три математичні дії, але за рахунок того, що це завдання має простий сюжет, воно не здасться дитині ані надто складним, ані нудним. Всі герої мають цікавий зовнішній вигляд.
Учень/учениця: записує і читає числові вирази, що містять дію додавання або віднімання; обчислює значення числового виразу, що містить одну-дві дії; порівнює число та числовий вираз; порівнює два числових вирази.
Учень/учениця: розуміє значення знака рівності і визначає, чи є правильними або помилковими рівняння, що включають додавання і віднімання. Наприклад, які з наступних рівнянь є правильними, а які є помилковими? 6 = 6, 7 = 8 - 1, 5 + 2 = 2 + 5, 4 + 1 = 5 + 2.