Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Перевірка прикладів – одне з улюблених завдань будь-якого першокласника. Особливість цієї вправи у тому, що процес перевірки найчастіше асоціюється з обовʼязками вчителя, у ролі якого дитина мріє себе відчути. Ця вправа стає особливо цікавою завдяки ігровому елементу, який досягається за рахунок наявності додаткових персонажів. На екрані дитина бачить кілька прикладів, які є вже вирішеними. Кожен з цих прикладів – результат старання того чи іншого персонажа, що знаходиться поруч. Отже учень має заново вирішити всі ці приклади і визначити, який з персонажів вирішив свою рівність правильно. Коли дитина робить це, то натискає на того казкового героя, який правильно виконав завдання. Після цього дитина переходить на наступний рівень вправи, де бачить перед собою вже нових трьох героїв і три нових приклади. Таким чином на кожному етапі дитина має виконати одразу три математичні дії, але за рахунок того, що це завдання має простий сюжет, воно не здасться дитині ані надто складним, ані нудним. Всі герої мають цікавий зовнішній вигляд.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ж.4
Перевірка прикладів
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися