Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа, що входить до комплексу завдань, які присвячені темі порівняння чисел, подібна до попередньої. Тут також треба між двома математичними виразами поставити той чи інший знак:  «більше», «менше» чи  «дорівнює». Але цього разу учень має зробити це сам. Для цього перед собою дитина бачить два математичні вирази з різними компонентами, наприклад, дві дії додавання. Над ними є всі три типи знаків, що виражають різні відносини між числами. Дитина має підрахувати результат цих математичних дій, після чого самостійно обрати правильний знак і вставити його у приклад. Коли учень це робить, то переходить на наступний етап вправи, де на нього будуть чекати вже інші числа. Важливо, що навіть у випадку помилкової відповіді дитина все одно продовжить рух між рівнями завдання, просто правильний варіант з’явиться на екрані, і учень зможе йти далі. Вправа є корисною для розвитку математичного мислення дитини.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Й.6
Підставляємо правильний знак
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися