Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Розмір обʼєкта є поняттям досить складним, бо оцінити його можна з кількох різних ракурсів. Один з них – це довжина предметів. Якщо висоту частіше за все порівнюють між тими предметами, що стоять, то довжина – звичне мірило обʼєктів, які не тільки лежать, а й мають більш-менш витягнуту форму. У ході виконання цієї вправи дитина вчитиметься розрізняти, який предмет довший, а який коротший. На екрані учень перед собою бачить кілька предметів. Наприклад, ножиці, молоток, пилку – щось, з чим дитина вже могла зіштовхуватись у побуті. Вони розташовані один під одним, тож учню буде легко оцінити довжину та порівняти предмети за цим критерієм. Завдання змінюється в залежності від етапу: якщо на минулому рівні треба було виділити предмет, який є довшим за інші, то на новому вже треба буде знайти більш короткий обʼєкт, тож дитині треба бути уважною. Коли учень дає свою відповідь на питання рівня, він переходить на наступний етап, при чому навіть якщо відповідь була хибною. В такому разі правильний варіант просто стане виділеним на екрані. І, побачивши в чому помилка, учень зможе продовжити виконання завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.2
Порівняння довжини
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися