Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вміння орієнтуватись у навколишньому світі нерозривно повʼязане зі здатністю співвідносити розміри обʼєктів. Але розмір як поняття є багатоскладовим. У ході виконання цієї вправи дитина вчитиметься порівнювати висоту різних звірів. На екрані перед дитиною постає зображення фруктового саду, де знаходиться кілька звірят. Це можуть бути бегемотики, леви, лисички, білочки – різноманіття образів робить цю вправу цікавою і не такою простою, як може здатись на перший погляд. Завдання полягає у тому, щоб з-поміж звірят знайти або найнижчого, або найвищого – в залежності від того, яке саме питання ставиться у вправі. Коли дитина обирає звірятко, яке, як думає учень, підходить під питання, то переходить на наступний етап, де на тлі того ж саду бачить вже інших тваринок. Важливо, що біля одного з дерев саду є драбина, яка не міняє свого положення не залежно від рівня. Вона є мірилом для звірів. Але складність вправи полягає у тому, що тваринки мають різну форму. Наприклад, лев може бути нижчий за бегемотика, але грива робить його більш обʼємним. Тож учень має звертати увагу суто на висоту, щоб відповісти правильно.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.1
Порівняння висоти
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися