Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Послідовність чисел є важливим елементом математичної науки, адже саме вивчаючи послідовність, дитина розуміє, у якому порядку знаходяться числа, яке більше, а яке – менше з них. А виконання тої чи іншої математичної дії є вже наступним кроком до оволодіння цією наукою. У ході виконання даної вправи дитина має використати свої знання з обох цих розділів. Учень бачить перед собою невеликий відрізок числової прямої, тобто кілька чисел, що знаходяться у природньому порядку, від меншого до більшого. Це можуть бути будь-які числа у межах першої сотні. Вони зображені на тих чи інших квітках – різних на кожному етапі. Але послідовність є неповною. У ній пропущено той чи інший елемент, який може бути як на початку, так і в середині або кінці – це теж залежить від етапу завдання. Коли дитина вираховує, якої цифри бракує, вона має поставити її на правильне місце. Але це ще не все. Коли учень це робить, він має порахувати загальну суму всіх чисел, що бачить на екрані, і ввести отриманий результат у порожнє поле. Коли дитина це робить, то переходить на наступний етап, для цього не обовʼязково давати правильну відповідь, адже й у випадку помилки дитина все рівно проходить далі у вправі.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.2
Продовжуємо послідовність та знаходимо результат
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися