Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Форма предмета – важлива частина його образу, яка сприймається на одному рівні з кольором та розміром. При цьому важливо, щоб форма сприймалась учнем обʼєктивно, тобто положення предмета у просторі не впливало на сприйняття форми, адже й перевернутий трикутник залишається трикутником. Ця вправа була створена саме для того, щоб тренувати сприйняття форми предметів дитиною. На екрані учень бачить перед собою предметний ряд, у якому містяться фігури двох форм, але вони можуть бути перевернуті повністю, частково, повернуті верхньою стороною праворуч або лыворуч тощо. Таким чином вони виглядають не однаково між собою. Під предметним рядом міститься два поля. На кожному з них пунктирною лінією нанесено зображення фігури у її звичайному вигляді. Наприклад, якщо це сердечко, то гострим кутом донизу, тоді як у предметному ряді воно може бути розвернене під будь-яким кутом відносно центру. Отже, завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб до відповідного поля перемістити всі фігури певної форми. Коли учень це зробить, то перейде на наступний етап, де побачить вже інший предметний ряд та нові фігури.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.1
Різні форми
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися