Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Навичка лічби – та база, яка відкриває двері до повноцінного вивчення математики. Саме порядок чисел є основою для цієї науки, адже всі математичні дії так чи інакше базуються на тому, що числа, які означають кількість предметів, мають чіткий порядок. Ця вправа тренує вміння дитини знаходити число, що стоїть перед певною цифрою. На екрані учень бачить предметний ряд, де під кожним його елементом міститься цифра, що передає порядок при лічбі. Над малюнком є завдання, у якому вказано, перед яким предметом знаходиться той обʼєкт, який треба виділити. Дитина знаходить той обʼєкт, що вказано у завданні, і після цього – той, який знаходиться перед ним, і виділяє його. Після цього учень переходить до наступного етапу вправи, де бачить вже інший предметний ряд. При цьому важливо, що виконання вправи продовжується навіть у випадку помилкової відповіді. Це завдання розвиває вміння дитини орієнтуватися у числовій послідовності. А зберігати інтерес до виконання завдання допомагає сюжетний компонент, адже всі малюнки мають певну ідею: треба знайти і «спіймати» серед купи паперових літачків один потрібний.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.2
Що стоїть перед даним числом?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися