Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Поступово лічба з простого знання порядку чисел перетворюється на знання цілісної картини числової прямої. Це значить, що дитина, яка вміє рахувати, знає не тільки послідовність цифр, а й всіх їхніх “сусідів” в обох напрямках в межах певної кількості. Ця вправа тренує вміння дитини працювати з цифрами: знаходити наступні після вказаних у завданні. На екрані дитина бачить числову пряму, де цифри зображені на однакових обʼєктах різного кольору. У завданні вказано число, а дитині треба виділити наступне після нього. Коли вона це робить, то переходить до наступного етапу, де бачить вже інший відрізок числової прямої – але в межах першої сотні – та нову цифру-орієнтир. Таким чином, якщо у попередній вправі треба було знайти число, яке передує вказаному, то тепер – наступне. Завдяки виконанню цього завдання дитина вчиться краще орієнтуватися на числовій прямій. Не останню роль грає і те, що вправа має певний простий сюжет: є персонаж, якому треба допомогти знайти потрібний обʼєкт -  листочок, квітку чи прапорець. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.3
Що стоїть після даного числа?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися