Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Лічба – це основа математики. Вміння рахувати предмети є базовим, на ньому, як на фундаменті, будується сприйняття людиною всіх арифметичних величин. Складніше за все дитині сприйняти та запамʼятати перші десять чисел (адже всі вони зображуються своєю унікальною цифрою) і правило підрахунку, коли йде мова про двозначні числа. Після того, як дитина це засвоїть, лічба стане чимось досить легким. Ця вправа є тренуванням вміння дитини лічити до ста. На екрані учень бачить предмети, що розділені по групах. Таким чином їх набагато легше рахувати. Завдання просте: підрахувати кількість елементів, зображених на екрані та ввести цифру, що відповідає цій кількості у віконце під зображенням. Таким чином, хоча рахувати дитина має обʼєкти, робота з цифрами все рівно відбувається. Коли учень вводить відповідь, то переходить до наступного рівня завдання, де бачить на екрані вже інші обʼєкти у іншій кількості. Важливо, що завдяки зміні предметів для підрахунку цікавість учня до завдання не згасає.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.9
Скільки елементів у групі?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися