Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа має на меті покращити навички дитини, які стосуються її вміння лічити предмети певного виду. На екрані учень бачить предметний ряд, який є неоднорідним: у ньому є обʼєкти, які відрізняються одне від одного. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб порахувати тільки певні обʼєкти. У завданні, яке міститься над малюнком, вказано, які саме предмети треба полічити. Всі інші учень має ігнорувати і не звертати на них увагу під час підрахунку. Далі, коли дитина визначить кількість тих чи інших обʼєктів, необхідно у спеціальне поле, що знаходиться під зображенням, ввести цифру, яка і передає цю кількість. Після цього дитина переходить на наступний етап вправи. Важливо, що учень продовжує виконання завдання навіть у випадку помилкової відповіді. Правильний варіант просто зʼявиться на екрані, і дитина зможе продовжувати виконання завдання. Наступний етап за механікою виконання нічим не відрізняється від попереднього, але рахувати вже треба інші предмети. Змінюється також і їхня кількість, а разом з нею – і число тих обʼєктів, увагу на які звертати не треба.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.7
Скільки предметів?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися