Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Числа можна використовувати для різних цілей. Зокрема можна використовувати їх як критерії для пошуку. Здебільшого будь-яка математична рівність і є такою дією, адже в її результаті треба знайти певне число. Але іноді сам результат прикладу можна використовувати як критерій для пошуку, як це робиться у даній вправі. На малюнку зображено багато елементів, і на кожному з них учень бачить математичний приклад. При цьому в завданні вказано, що результатом потрібних виразів має бути конкретна цифра. Отже, дитина виконує приклади додавання, які бачить на екрані, і знаходить серед них ті, результатом яких і є вказана у завданні цифра. Після того, як учень виділить всі потрібні вирази, починається наступний етап завдання, де у новому візуальному оформленні учень бачить вже інші приклади та нову цифру-критерій для пошуку потрібних. Навіть якщо дитина заплутається і не зможе без помилок пройти той чи інший етап, завдання на помилці не припиняється. Натомість правильний варіант виділяється на екрані, а дитина проходить далі.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.8
Склад числа
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися