Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Вміння сортувати обʼєкти є дуже важливим не тільки для розвитку диференційного мислення та вміння сприймати елементи цілого, а й для використання у повсякденному житті. Саме це вміння і тренує дитина у ході виконання цієї вправи. На екрані учень бачить числовий ряд. Числа там розташовані у хаотичному порядку, окрім того вони не стоять поряд на числовій прямій. Але завдання, яке ставиться перед дитиною, не полягає у відтворенні правильного порядку. Замість цього у завданні до конкретного етапу вказане число. І учень має відсортувати числовий ряд так, щоб у ньому залишились тільки ті числа, які більші або ж менші за вказане число. В залежності від етапу вправи міняється і завдання, і число-орієнтир, і елементи числового ряду. Таким чином учень вчиться сортувати числа, працюючи з ними у новому для себе форматі. І коли дитина відсортовує все вірно, то переходить на наступний етап вправи, де бачить перед собою вже інші числа. Важливо, що навіть у випадку помилкової відповіді дитина все рівно проходить далі. Постійна зміна чисел, їхнє хаотичне розташування та часткова змінна завдання на кожному етапі робить вправу цікавою для дитини.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.3
Сортування чисел до 50
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися