Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У тренуванні будь-якого вміння дуже важливим є поступове зростання навантаження. У ході виконання цієї вправи дитина зіштовхнеться вже з відомим їй форматом завдання, яке присвячено сортуванню. Йде мова про сортування чисел, але цього разу їхнє різноманіття значно зросло, адже тепер дитині треба працювати з числами до 120. На екрані перед учнем міститься ряд чисел. Вони розташовані у хаотичному порядку, також там відсутні сусідні по числовій прямій числа. У завданні дитині дається число, яке є орієнтиром при сортуванні. В залежності від етапу треба відмежувати всі числа, які є більшими або ж меншими за неї. Коли дитина це робить, то як раз таким чином на наступний етап і проходить. Окрім, власне, зміни типу вправи на новому рівні дитину чекатимуть і нові числа. Важливо те, що у ході виконання цього завдання учню доведеться по-новому працювати з числами, сприймаючи їх як елементи однієї системи. Це розвиває диференційне мислення дитини.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.4
Сортування чисел до 120
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися