Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Колір і форма – два звичних критерії для оцінки предмета. У ході виконання цієї вправи дитина матиме змогу сортувати обʼєкти, використовуючи як форму, так і колір. На екрані дитина бачить предметний ряд, у якому міститься набір фігур різного кольору та форми, а окрім того ці фігури можуть бути також розвернуті і мати нетиповий зовнішній вигляд, наприклад, горизонтально розміщений овал, хоча зазвичай його малюють витягнутими сторонами вгору і вниз. Під цим предметним рядом дитина бачить два поля. В першому позначено пунктирною лінією форму, а у другому – яскравою лінією колір. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб відсортувати елементи предметного ряду згідно з формою та кольором. Дитина має розпізнати всі обʼєкти потрібної форми, навіть якщо вони розвернуті, і перемістити їх у поле, що відповідає їхній формі. Також з цього ж предметного ряду треба перенести всі фігури, що співпадають за кольором з тим, що позначено у другому полі знизу. Коли дитина це зробить, почнеться наступний етап завдання, на якому буде вже інший предметний ряд, а також з'являться нові умови для виконання вправи.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
М.2
Сортування за формою або кольором
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися