Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Знання послідовності чисел є дуже важливим, і тому тренується багатьма різними способами. Ця вправа являє собою один із них. На екрані дитина бачить кілька полів. Частина з них заповнені цифрами, тоді як інші – порожні. Задача, яка ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб заповнити порожні поля, але тільки тими цифрами, які там мають бути згідно з порядком чисел при лічбі. Ті цифри, які вже є, представлені у якості своєрідних орієнтирів. Дитина визначає, яке число є наступним, коли бачить те, яке йому передує. Заповнити порожні поля учень має самостійно, вводячи туди цифри. Таким чином краще запамʼятовується розташування цифр на числовій прямій. Коли учень виконає необхідні операції з цифрами, починається наступний етап завдання, на якому зʼявляться вже інші числа, а крім того, чисті та заповнені поля будуть вже в іншій послідовності. На наступний рівень дитина переходить навіть у випадку неправильної відповіді. Хоча під час виконання цієї вправи дитина працює лише з цифрами, саме їхнє зображення має привабливий вигляд завдяки яскравим кольорам та округлим формам.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.11
Ставимо число на його місце
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися