Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Найвідомішою таблицею, яка передає відносини між цифрами при виконання тої чи іншої дії є таблиця множення. Але вона не є єдиною. У ході виконання цього завдання дитина познайомиться з таблицею додавання. Є вертикальні стовпчики та горизонтальні рядки з цифрами від одиниці і до (у випадку цієї вправи) десяти. Коли дитина хоче дізнатись суму двох чисел, треба просто від першого доданка «дійти» до другого по цій таблиці. Там, де вертикалі і горизонталі, на яких знаходяться потрібні доданки, сходяться, і міститься сума. Наприклад, учень хоче дізнатись суму четвірки і пʼятірки. Для цього він має взяти перший доданок з вертикального ряду, а другий – з горизонтального. Там де їхні ряди перетинаються, є цифра «девʼять», яка і є відповіддю на питання про суму цих чисел. Отже, дитина аналізує таблицю, яку бачить перед собою, і помічає, що вона не є повною: деякі клітинки пропущені. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб доповнити таблицю, користуючись тими знаннями з математики, які дитина вже має. Коли дитина це робить, то проходить далі, на наступний етап завдання, де бачить аналогічну таблицю, але там вже інші клітинки будуть порожніми.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Г.6
Таблиця додавання чисел
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися