Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Цифрові годинники, які називаються також електронними, здавалося б, мають бути легшими для сприйняття дитиною, ніж аналогові, адже вони апелюють звичайними цифрами, точно вказуючи на час. Проте і у розумінні них є свої тонкощі. Справа в тому, що у побуті ми рідко вживаємо вирази на кшталт «девʼятнадцята година, десять хвилин» для того, щоб повідомити про час. Девʼятнадцята година доби – це лише сьома вечора. У ході виконання цієї вправи учень має навчитись співвідносити показники годинника з тим, як люди зазвичай називають час. Для цього на екрані міститься зображення цього пристрою, в якому є не всі цифри, а лише частина. Під малюнком є кілька цифр, які дитина має встановити на свої місця згідно із завданням, у якому чітко і конкретно вказано про те, яка зараз година. Наприклад, якщо на екрані годинника «7:3», а вказати треба «пів на шосту вечора», то перед сімкою треба поставити одиницю, бо п'ята година вечора – це сімнадцята година; а після трійки – нуль, щоб разом вони утворили цифру «30», яка і є половиною години.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Р.2
Цифрові годинники
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися