Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Графік – один із способів подання інформації. Є багато видів діаграм та графіків, зокрема стовпчасті, яким присвячена дана вправа. Особливість їх у тому, що вони дозволяють порівнювати дані про різні одиниці виміру, предмети, величини тощо. Причому порівнювати можна наочно, адже висота стовпчика показує і виражає кількість предметів. Цим діаграми певною мірою зручніші навіть за цифри, для правильного розуміння котрих необхідно знання порядку при лічбі. Але для того, щоб розуміти діаграми, треба навчитись зчитувати інформацію, яка в них подається, та правильно її тлумачити. Ця вправа тренує саме ці вміння. На екрані дитина бачить стовпчасту діаграму. Кожний стовпчик виражає кількість предметів, які зображуються під ними. Висота стовпчика вказує на те, яких з цих обʼєктів більше, а яких менше у порівнянні одне з одним. Також є вертикаль з умовними позначками для кращого розуміння даних. Учень аналізує зображення і вибирає той предмет, якого згідно з показниками діаграми більше, або менше – в залежності від питання до етапу вправи. Після цього учень проходить до наступного рівня, де бачить аналогічну діаграму, тільки для нових предметів у іншій кількості.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Т.1
Вертикальні графіки
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися