Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Віднімання – ще один базовий математичний процес, який є протилежним до додавання і характеризується зменшенням початкової кількості предметів. Коли дитина опановує основи віднімання, вона робить фінальний крок на шляху до базового вивчення математики. Саме тренуванню цього вміння й присвячена ця вправа. На екрані дитина бачить фрукти. Над малюнком міститься завдання, у якому вказано, що саме треба зробити: порахувати кількість фруктів. А під малюнком вказано, яку частину треба відняти від цієї кількості. Результат, тобто різницю, треба ввести у цифровому вигляді у спеціальне порожнє поле. Після цього учень переходить на наступний етап завдання, на якому бачить перед собою вже інше число фруктів, а також вказано інший відʼємник. Таким чином досягається певне різноманіття. Також увагу дитини привертає наявність на екрані сюжетного персонажа – веселого хлопчика або дівчинки. Хоча оформлення вправи залишається досить простим, стиль малюнка залишається приємним, що додає завданню цікавості.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.1
Віднімаємо фрукти
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися