Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Цифри є важливими для успішного рішення будь-якої математичної задачі, але під час перших кроків з вивчення математичної науки корисним є наочний приклад того, як цифри взаємодіють з предметами, виражаючи їхню кількість. Цьому, так само як і тренуванню навичок з віднімання, присвячена ця вправа. На екрані дитина бачить перед собою математичний приклад, де є всі арифметичні знаки, але зменшуване і відʼємник представлені не цифрами, а у вигляді сукупностей предметів. Завдання учня полягає у тому, щоб знайти різницю, тобто результат дії. У вигляді цифри її треба ввести у спеціальне поле, яке знаходиться після знаку «дорівнює». Щоб впоратися із завданням, треба порахувати кількість предметів у першій групі і відняти від неї число обʼєктів у другій, тож механіка виконання вправи досить легка. Але саме завдяки їй дитина краще розуміє звʼязок між цифрою – графічним символом, який виражає кількість предметів – і самими предметами, які підлягають підрахунку. Коли учень вводить цифру на місце різниці, починається новий етап, на якому будуть вже інші обʼєкти у іншій кількості.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Е.1
Віднімання в межах 10. Віднімання картинок
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися