Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

«Нуль» є особливою цифрою, яка, на відміну від інших, виражає і показує на письмі не число, а відсутність числа. Ця цифра є наймолодшою, адже її вигадали купці у Середньовіччі, щоб зручніше рахувати свої втрати чи зиски. Але «нуль» став важливою частиною числової прямої, величиною, від якої починається рух чисел. Тож і вміти працювати з нулем треба. Ця вправа присвячена роботі з нулем при відніманні. На екрані перед учнем знаходиться приклад, який має вигляд типової вправи з віднімання: зменшуване, відʼємник, знак «мінус» між ними і знак рівності після. Правильний варіант для різниці треба вибрати серед кількох чисел, що вказані під прикладом, що звично для цього комплексу завдань. Важливо, що вирішуючи цю вправу, дитина має зрозуміти роль нуля – віднімання цієї цифри ніяк не позначається на зменшуваному. Отже ця цифра є еквівалентом порожнечі для математики. Оскільки дитина досить швидко запамʼятає цей нюанс роботи з нулем, вправа виконується швидко і без проблем.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.11
Віднімання з 0
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися