Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Наступна група тренажерів присвячена відшліфовуванню вміння дитини віднімати від будь-яких чисел конкретні відʼємники. У цьому випадку мова йде про одиницю. Віднімання цього числа вважається найбільш простим, адже для того, щоб дати правильну відповідь, учню треба тільки згадати, яке число є попереднім для зменшуваного на числовій прямій. На екрані дитина бачить стандартний математичний приклад, у якому є зменшуване і відʼємник. Задача, яка ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб знайти різницю, вибравши її з-поміж кількох варіантів, що знаходяться під прикладом та перенести на своє місце після знаку дорівнює. Коли учень це робить, то переходить на наступний етап завдання, де зʼявляється вже новий приклад та інші варіанти відповіді для нього, на кожному етапі відʼємником є одиниця. Хоча механіка виконання завдання не змінюється, і вправа не має ані сюжету, ані додаткових персонажів, стиль візуального зображення цифр є досить яскравим і різноманітним, щоб посилити цікавість дитини до виконання завдання. На наступний етап учень переходить навіть у випадку, якщо дасть неправильну відповідь, тож дитина має можливість вчитись на власних помилках.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.1
Віднімання з 1
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися