Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У ході виконання цього завдання учню на кожному етапі треба виконувати віднімання з двійкою. На екрані перед учнем стандартний математичний приклад, де у якості відʼємника цифра «два». Задача, як і в школі, полягає у тому, щоб знайти різницю, тобто результат дії. Зробити це дитина має, вибравши серед варіантів, що вказані під прикладом, єдиний вірний. Після чого учень переходить на наступний рівень вправи, де змінюються зменшуване і, звісно, варіанти відповіді. Одноманітна механіка має на меті якнайкраще закарбувати в памʼяті дитини конкретні випадки з відніманням двійки, щоб у майбутньому цей процес був легким і швидким. При цьому віднімання даного числа залишається досить простим, але разом з тим ця вправа є важливим кроком на шляху до покращення вміння дитини віднімати числа. При відсутності додаткових ускладнюючих елементів (сюжету чи персонажів) ця вправа все ж може бути цікавою та приємною у виконанні, оскільки цифри мають приємне візуальне оформлення.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.2
Віднімання з 2
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися