Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Математика, попри репутацію сухої та нецікавої науки, може стати чудовим способом реалізації творчого потенціалу дитини. Але вивчення деяких тем все ж потребує методичного підходу, повторення матеріалу та викладання у досить сухому стилі. Це цілком стосується закріплення теми віднімання чисел першої десятки. У ході виконання цього завдання дитина має тренуватися у відніманні трійки. На екрані учень бачить класичний математичний приклад, де трійка виступає у ролі відʼємника на будь-якому з етапів вправи. Також є зменшуване, яке на кожному рівні завдання зʼявлятиметься у вигляді нового числа. Мета учня: знайти різницю, тобто розв'язати приклад. Коли учень це робить, ввівши у порожнє поле правильне число, то й починається наступний етап. Важливо, що цього разу дитина не має варіантів відповіді, тож їй необхідно самостійно ввести результат. 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.3
Віднімання з 3
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися