Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Віднімання є математичною дією, у ході виконання якої початкове число (зменшуване) зменшується на стільки, скільки вказано у числі, на яке віднімають (відʼємник). Для того, щоб віднімати одиницю, двійку чи трійку, достатньо просто знати числову пряму. Але, починаючи з четвірки, віднімання стає операцією більш складною, оскільки потребує значно кращого знання порядку чисел. На екрані перед учнем зображено типовий числовий приклад віднімання. Завдання, яке ставиться перед учнем, полягає у тому, щоб вписати у порожнє поле зменшуване,  відʼємник чи різницю, залежно від того, де ця порожня клітинка розташована. Після цього починається наступний етап вправи, де приклад вже інший. Важливо, що четвірка – вже досить велике число, щоб  бути не тільки відʼємником, а й зменшуваним.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.4
Віднімання з 4
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися