Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Цикл вправ, присвячених прикладам з відніманням чисел першої десятки, продовжується. Ця вправа тренує у дитини вміння працювати з цифрою «шість». Це число є достатньо великим, щоб в залежності від етапу завдання, грати роль як зменшуваного, так і відʼємника. На екрані перед учнем зображено типовий за формою, але незвичний за змістом математичний приклад віднімання. Справа в тому, що в залежності від етапу завдання у прикладі необхідно знайти не тільки результат дії віднімання (тобто різницю), а й інші частини прикладу: зменшуване або різницю. На кожному з етапів є цифра «шість», яка теж може виступати у будь-якій ролі. Завдання полягає у тому, щоб знайти і вписати у порожнє поле ту цифру, яку треба. Якщо необхідно знайти зменшуване, то різниця і відʼємник додаються. Якщо ж треба знайти відʼємник, то від зменшуваного треба відняти різницю. І у випадку, коли необхідно знайти, власне, різницю, треба виконати дію віднімання, віднявши від зменшуваного відʼємник. Таким чином, завдяки цій вправі дитина починає розуміти звʼязок чисел при відніманні.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.6
Віднімання з 6
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися