Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа продовжує комплекс завдань, які присвячені прикладам, де є віднімання. Вона присвячена роботі з цифрою «сім». Хоча зовнішній вигляд всіх прикладів, які почергово подаються на рівнях вправи, залишається незмінним: поля для зменшуваного, відʼємника і різниці зі спеціальними математичними знаками «мінус» та «дорівнює» між ними – механіка виконання завдання є досить нетиповою. На кожному з етапів тільки одне поле містить цифру, тоді як два інші – порожні. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб заповнити ці поля, перемістивши туди цифри, що вказані під прикладом для утворення правильної рівності. Але особливість конкретно цього завдання в тому, що варіантів відповіді більше, ніж порожніх клітин. Тож дитині варто бути уважнішою, щоб не тільки поставити цифру на правильне місце, а й не заплутатись і використати саме ті числа, які потрібно. Щоб виконати вправу правильно, треба експериментувати, орієнтуючись на ту цифру, яка вже є у клітинці. Коли учень ставить числа на свої місця, то переходить на наступний рівень, де змінюються і самі числа, і співвідношення порожніх і заповнених цифрами полів.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.7
Віднімання з 7
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися