Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Цифра «вісім» знаходиться вже майже в кінці першої десятки. Тому, щоб успішно додавати й віднімати її у прикладах, дитині необхідно демонструвати неабиякі знання числової прямої та хорошу памʼять. Щоб покращити ці навички, було створено цю вправу. На екрані зображено типовий математичний приклад. «Вісімка» може бути в ньому як у ролі зменшуваного, так і на місці відʼємника, тож на деяких етапах працювати доведеться з більшими числами, ніж звикла дитина, що стимулює увагу учня. На кожному етапі треба знайти саме різницю – результат дії віднімання. Для цього треба перемістити у порожню клітинку правильний варіант, який знаходиться серед інших цифр під прикладом. Переміщення цифри переводить учня на наступний рівень, навіть якщо варіант той обрав невірно. В такому випадку правильний варіант зʼявиться на екрані під невірним, тож учень матиме змогу вчитись на своїх помилках. Хоча у вправі відсутні сюжетні елементи, але різноманіття цифр і можливість працювати з нулем (віднімаючи від вісімки вісімку) робить завдання досить цікавим.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.8
Віднімання з 8
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися