Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

«Дев'ятка» закриває перший десяток на числовій прямій. Це останнє число, для позначення якого на письмі існує своя унікальна цифра. Усі наступні числа є двозначними, тому девʼятка вимагає особливої уваги від учня. На екрані зображено математичний приклад, центром якого є дія віднімання. Цей приклад, як і решта у даному комплексі вправ, має типове оформлення: наявні знаки «мінус» між зменшуваним і відʼємником і знак «дорівнює», після якого вказується різниця, тобто результат віднімання. Але у цій вправі не тільки різниця, а й інші елементи можуть бути пропущені. В залежності від етапу у прикладі є тільки якась одна частина. Тоді як інші дві клітинки залишаються порожніми. Цифри для них знаходяться під прикладом. Завдання дитини вибрати, де знаходиться місце кожної з цифр, і перемістити їх туди. Після цього учень і переходить далі, на наступний рівень, де будуть інші цифри (але обовʼязково девʼятка буде серед них) на інших місцях. Ця вправа розвиває памʼять, стимулює увагу і грає важливу роль у розвитку математичного мислення дитини. Цікавим завдання залишається завдяки зовнішньому оформленню цифр.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Д.9
Віднімання з 9
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися