Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Кожного дня у школі дитина бачить приблизно однаковий типовий математичний вираз: дві цифри, між якими є той чи інший знак зміни кількості («плюс» або «мінус» в залежності від того, чи це вправа на додавання, чи на віднімання) і знак «дорівнює», після якого необхідно вставити результат цієї дії. Тренування математичних навичок краще всього виконувати саме за допомогою поданих у такому вигляді вправ, але їхня однотипність зовсім не обовʼязково стане приводом для нудьги. На екрані дитина бачить стандартний приклад на віднімання, але замість цифр у ньому – зображення різних морських жителів. Учень виконує дію віднімання, де замість цифр –  малюнки, а різницю, тобто результат віднімання, має вибрати серед кількох варіантів. Причому саме варіанти різниці представлені у цифровому вигляді, тож у ході виконання вправи учню доводиться працювати як з реальними обʼєктами, які простіше рахувати, так і з цифрами як з графічним втіленням числа цих обʼєктів. Коли ж учень обирає варіант відповіді, він переходить на наступний етап завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.2
Віднімання з картинками
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися