Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Цифри є основним знаряддям математики та, у певній мірі, її власною універсальною мовою. Але для кращого розуміння певних тем, особливо на початку вивчення, набагато простіше та ефективніше використовувати предмети у певній кількості. Саме цьому присвячена ця вправа. На екрані перед дитиною з'являються групи комах, розділені між собою математичними знаками, як у стандартному прикладі на віднімання: є найбільша група у ролі зменшуваного, після якої йде знак «мінус» і група у ролі відʼємника. А далі, після знаку «дорівнює», міститься порожнє поле. Завдання, яке ставиться перед дитиною, полягає у тому, щоб вирішити цей арифметичний приклад, але без цифр. Замість них учень має у це порожнє поле перемістити необхідну кількість комах, тобто вказати різницю. Для цього треба спочатку підрахувати число предметів у кожній з груп, після чого виконати операцію віднімання. Після цього, як у випадку правильної відповіді, так і хибної починається наступний етап вправи, де перед учнем постають вже нові персонажі, яких треба полічити.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ґ.3
Віднімання з картинками 2
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися