Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Коли дитина отримує певний досвід у роботі з геометричними фігурами, то поступово звикає до них, запамʼятовує і починає усвідомлювати принципи їхньої побудови, наприклад, цільність контуру чи певну симетрію. У ході виконання цієї вправи дитина буде демонструвати те, наскільки добре вона запамʼятала основні риси тих чи інших фігур. Для цього на екрані зображено неповну фігуру, від якої є тільки, наприклад, половина. Скажімо, це права половина пʼятикутника. Під цим зображенням міститься кілька лівих половинок, але всі вони належать іншим фігурам, окрім однієї – що теж належить пʼятикутнику. Отже, дитина має обрати серед варіантів ту частинку фігури, яка б доповнила малюнок зверху і зробила його цілісним, і перенести її до своєї половинки. Коли дитина робить свій вибір, то переходить на наступний етап вправи, де побачить як нову фігуру для роботи, так і інші варіанти відповіді. Незалежно від того, чи вірний варіант обере учень, виконання вправи все одно продовжиться. Просто знизу з’явиться правильний варіант, після чого дитина перейде до наступного етапу. Таким чином помилка не стане поразкою. Замість цього учень матиме змогу вчитись на власному досвіді.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
О.5
Відновлення фігури
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися