Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Цифри мають певний порядок розташування. Важливо, що числова пряма як певна абстрактна величина може йти не тільки «вперед», а й «назад», тобто числа можуть йти не лише у порядку зростання, а й у порядку спадання. Важливим залишається тільки знання сусідніх чисел для кожного конкретного з них у цій послідовності. Це вміння і допомагає засвоїти дана вправа. На екрані дитина бачить кілька різнокольорових прапорців, де нанесено по 1 цифрі на кожному. На початку дитина бачить, що всі прапорці розташовані хаотично. Тож необхідо їх перемістити згідно із завданням, утворивши повноцінну і правильну послідовність. Для цього треба перемістити прапорці, не забуваючи, що в результаті має утворитись послідовність зростання. Не всі прапорці знаходяться не на своїх місцях, деякі розташовані правильно, що дає дитині додатковий орієнтир. Коли учень створює послідовність, то переходить до наступного етапу завдання, де бачить вже інші цифри. Навіть якщо дитина помилиться, на новий рівень вона все одно перейде, але перед тим побачить правильну відповідь.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.4
Відновлюємо правильний порядок цифр до 10
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися