Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа продовжує комплекс завдань, що присвячені тренуванню вміння дитини вимірювати предмети навколишнього світу та орієнтуватись у просторі. Але цього разу перед учнем справжня інтерактивна гра, бо сюжетний елемент грає у цьому завданні головну роль. Дитина має допомогти гномику збудувати собі оселю. Для цього учень, як справжній будівельник, має виміряти деревʼяні балки і піднести потрібну гномові, який чекає на допомогу. На екрані зображено гнома, на задньому плані – його будинок в лісі. З іншої сторони і знаходяться балки, а під малюнком – лінійка. У завданні до етапу вказано, якої довжини має бути балка, необхідна гному. Учень переміщує її до лінійки, прикладає до нуля і вираховує довжину деревʼяного брусочка. Зрозумівши, яка балка потрібна гному, учень передає її йому. Після цього дитина проходить на наступний рівень вправи, де бачить вже інші балки, а гном трохи змінюється зовнішньо. Завдяки цій вправі дитина дійсно починає використовувати виміри у повсякденному житті, розуміючи, як визначити довжину предмету.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Л.7
Відрізок потрібної довжини
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися