Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

З типовими математичними прикладами дитина стикається досить часто. Але окрім цього формату вельми розповсюдженим також залишається формат задачок. У ході виконання цього завдання дитина буде працювати з математичними задачками, що мають віршовану форму. Наявність ритму і рими дозволяє дитині краще запамʼятовувати текст, розуміти його більш чітко, а окрім того така задачка буде більш цікавою для учня. На екрані на кожному етапі дитина бачить новий віршик, у якому йде мова про певну ситуацію. Учень читає загадку і складає рівність. Також задачка супроводжується ілюстраціями тих обʼєктів, які в ній згадуються. Коли дитина вирішує завдання, вона й переходить на наступний етап вправи, де бачить нову загадку, інші варіанти та нові малюнки. Ця вправа тренує не тільки вміння розвʼязувати задачі, а і вміння використовувати математичні знання у повсякденному житті.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
З.1
Віршовані задачі на додавання в межах 5
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися