Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Базою для виконання всіх математичних вправ є добре знання порядку чисел при лічбі. У ході виконання цієї вправи учень тренує саме ці базові навички. На екрані перед дитиною міститься зображення досить великої таблиці з числами. Саме такий формат подання інформації є зручним для сприйняття дитиною, адже, хоча цифр дуже багато (від одного і до сотні), завдяки тому, що у кожної є своя клітинка, сприймаються вони досить легко. У цій таблиці цифри розташовані у вірній послідовності. Але деякі клітинки порожні. Ті числа, які мають там знаходитись, учень має ввести самостійно. Для цього треба зорієнтуватись за найближчими числами, які саме треба ввести до порожніх полів. Коли дитина це зробить, то пройде далі, до наступного етапу вправи. Там на неї чекатиме вже інша таблиця. У ній теж будуть числа, теж у правильному порядку, але оскільки їхня кількість буде інакшою, то і розміри та співвідношення клітинок буде іншим. Звісно, пропущеними будуть також і інші числа, тож механіка виконання вправи буде такою ж самою. Цікавість до виконання вправи зберігається саме за рахунок того, що зовнішній вигляд та місце знаходження цифр у таблицях на кожному етапі різне.

 

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.15
Вписуємо пропущені числа в таблицю
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися