Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Знання математики несуть не тільки науковий, тобто академічний характер, але й можуть бути використані для виконання тих чи інших важливих дій. Найчастіше знання арифметики може знадобитись дитині для переліку предметів оточуючого світу. Саме це вміння і тренується завдяки даній вправі. На екрані учень бачить казкового ведмедика, який вудкою ловить рибок, крабів або інших морських жителів. Дитина має допомогти ведмедику, взявши їх з предметного ряду і посадивши на гачок, але не у випадковому порядку, і не всіх, а лише тих, чий номер вказано у завданні, наприклад, тільки другого і четвертого. Таким чином дитина має підрахувати кількість рибок або крабів і виділити у цьому ряді конкретні елементи, керуючись порядком. Після того, як учень зробить це, починається наступний етап, де змінюються умови та ілюстроване оформлення, але механіка залишається такою ж: треба з предметного ряду вибрати ті елементи, які відповідають своєму порядковому номеру. При цьому на малюнках цифри відсутні, тож дитині треба самотужки пригадувати порядок чисел при лічбі. Важливо, що навіть у випадку помилки дитина все рівно переходить на наступний етап завдання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.2
Вибираємо декілька картинок за номерами
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися