Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

У даній вправі перед дитиною є вже готовий результат, тоді як завдання полягає у тому, щоб серед низки прикладів знайти той єдиний варіант, який цьому результату підходить. Цифра-результат зображена у вигляді повітряної кульки, яку тримає малюк в костюмі тваринки. Коли дитина вибирає, який з математичних виразів дає в результаті цю цифру, починається наступний етап завдання, у якому вже інша цифра-кулька у руках персонажа, а також є нові варіанти виразів. На наступний рівень завдання дитина проходить і у випадку помилкової відповіді. Важливо, що наявність персонажа і цифри, яка має вигляд повітряної кульки, грає подвійну роль. З одного боку, їх присутність надає вправі певного сюжетного елементу. А з іншого боку, цифра у вигляді кульки тренує здатність дитини впізнавати цифрові знаки навіть у тих випадках, коли вони зображені досить нетипово.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Б.9
Вибираємо суму, яка відповідає кульці
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися