Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Знак рівності представляє собою дві горизонтальні паралельні лінії. А от знаки нерівності є його видозміненими варіантами. Ці дві лінії у знаках нерівності вже не є паралельними. З тієї сторони, де зображено менше число чи приклад з меншим результатом, ці дві лінії сходяться під кутом. А з боку більшого числа чи результату – навпаки, розвертаються одна від одної. У ході виконання цієї вправи дитина має відшліфувати своє розуміння цих знаків. Для цього перед учнем на екрані зображено два предметних ряди. Між ними двоє чоловічків тримають обидва знаки нерівності. Дитина має обрати, який з чоловічків  тримає правильний знак, тобто у якого знак розвернутий широкою стороною до більшого числа, а кутом – до меншого. Коли учень це робить, то переходить на наступний етап завдання, де бачить аналогічне зображення, але кількість предметів на екрані вже інша. Завдяки цьому завданню покращується вміння дитини розрізняти знаки нерівності між собою і правильно їх використовувати. І навіть якщо дитина припуститься помилки і обере неправильний знак, то все одно виконання вправи продовжиться, аби учень зміг навчитись на своїх власних помилках.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
Ї.1
Вивчаємо знаки нерівності
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися