Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Ця вправа представляє собою найбільш складний, але разом з тим і найцікавіший тренажер, який присвячений тренуванню вміння дитини лічити. На екрані учень бачить числову послідовність, яка містить різні проміжки прямої від одного і до ста – в залежності від етапу. Це може бути і другий десяток, і третій з частиною четвертого. Деякі цифри, які зображені на квітках, приховані малюнками тих чи інших предметів. Складність вправи полягає в тому, що шукати треба не всі числва, а тільки одне–єдине, яке вказане у завданні. Отже, дитина бачить зображення, аналізує його та розуміє, з якою частиною числової прямої має справу. Далі, орієнтуючись за цифрами, які не є схованими за предметами, учень поступово знаходить, де саме має ховатись те число, яке треба відшукати. Знайшовши потрібний предмет, дитина натискає на нього, після чого переходить на наступний рівень, де вже інше число треба знайти. Кожного разу змінюються і предмети, зображення яких приховує цифри. Таке різноманіття певною мірою і відволікає дитину, і стимулює її, а разом з тим – зберігає цікавість до вправи.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.12
Яке число приховано?
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися