Увімкнути звуки
Вимкнути звуки
Премiум доступ покаже тобi рiшення/правильну вiдповiдь завдання i зробить твоє навчання на Learning.ua бiльш простим i зручним
Перейти на премiум
Відмінна робота!
Спробуй ще раз
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання
Вітаємо з проходженням олімпіади
Твій шлях був унікальним, адже кожне наступне завдання залежало від виконання попереднього. Бажаємо успіхів у навчанні і чекаємо на наступній олімпіаді!
Відмінна робота!
0
Витрачено часу
0
Набрано балів
0 / 0
Відповідей на питання

Опис завдання

Першою з математичних дій, які вивчає учень у школі, є додавання. За допомогою цієї вправи дитина вчиться розуміти сутність цього процесу, або ж повторює його основи, якщо вона вже раніше засвоїла цю тему. На екрані дитина бачить дві групи предметів, які розмежовані у два ряди. Учень має порахувати кількість обʼєктів у кожному, після чого змінити цю кількість шляхом додавання певного числа обʼєктів саме у потрібний ряд. Наприклад, у нижньому ряду на три цукерки менше, ніж у верхньому, а у завданні вказано, що має бути навпаки. Отже учень по одному предмету за раз переміщує цукерки до потрібної групи. Таким чином, у ході виконання цієї вправи дитина виконує відразу кілька математичних дій: вона й перераховує кількість предметів у кожному з рядів, порівнює їхню кількість й додає до потрібного ряду те число обʼєктів, яке треба для виконання умови вправи. Після того, як дитина виконає цю дію, починається наступний етап завдання, де на екрані вже інші обʼєкти у іншій кількості. Змінюється і завдання, але завжди задля його виконання необхідно виконувати дію додавання.

Пов'язані стандарти

Якщо ви помітили якісь проблеми, будь ласка, повідомте нам про це
А.6
Збільшення числа на 1
-
0 / 0
Неправильних відповідей. За кожну помилку тобі нараховуються 2 додаткові питання. Якщо кількість помилок буде більшою за максимально вказану — ти не зможеш успішно пройти завдання.
0
Відповідей на питання
0 /100
Набрано балів
Це правильна відповідь! Це неправильна відповідь!
Задання не закінчено
Пауза
Результат збережено. У будь-який час Ви зможете повернутись до тренування і продовжити з того місця, де зупинились.
Завершити тренування
Задання не закінчено
Відкрити правильну відповідь
Переглянути 1 відео, щоб отримати правильну відповідь
Дивитися